SOUND RACER

Typ článku: Novinky
Datum vložení: 5. 2. 2010 0:00:00
Užite si zvuk silného športového auta pri šoférovaní toho vášho!

- Zabudovaný FM vysielač s LED displejom
- Frekvenčný rozsah: 88,1 – 107,9 MHz
- 3,5 mm stereo kábel (súčasť dodávky)
- Vysiela hudbu z externého prehrávača
- Napájanie 12 V z palubného konektoru
Herbert von Karajan, svetoznámy hudobník, povedal Enzo Ferrarimu, že jeho motory produkujú „výbuch harmónie, aký žiadny skladateľ nemohol nikdy vytvoriť“. Zvuk motora a výfuku je živá súčasť riadenia auta. Avšak požiadavky na komfort a životné prostredie viedli takmer k úplnému potlačeniu týchto zvukov.
Pre SoundRacer AB bola vyvinutá špeciálna technológia snímania otáčok motora a vytvárania charakteristického zvuku silných športových áut. SoundRacer vnáša do tichého interiéru auta reálny a vzrušujúci zvuk silného športového motora. Stačí len zastrčiť SoundRacer do 12 V zásuvky zapaľovača, zvýšiť hlasitosť autorádia a naštartovať motor. Úchvatný zvuk športového motora bežiaceho naprázdno zaplní interiér vášho auta. Pri šoférovaní, zvuk kopíruje rýchlosť, pridávanie plynu a riadenia tak, že máte dojem ako keď idete v ozajstnom športovom aute.
Nie je potrebná žiadna inštalácia, iba zastrčiť SoundRacer do zásuvky zapaľovača, nastaviť autorádio na príslušnú frekvenciu a zosilniť zvuk. SoundRacer nie je iba FM vysielač. Už sa nebudete nudiť pri ceste autom.

SoundRacer dokáže prehrávať hudbu z vášho MP3 prehrávača cez autorádio. Pripája sa pomocou konektora jack.© Diskus, všetky práva vyhradené. Pridať stránku k obľúbeným.